O nás

Home / O nás

Vítáme Vás na našem blogu, kde budeme pravidelně aktualizovat jednotlivé rubriky a přinášet nejnovější a nejzajímavější informace ze světa.  Jsme mladí studenti a pocházíme z Brna. Náš věk se pohybuje od 18 – 25 let, takže jsme plni energie a nápadů. Naše vášeň je brouzdaní internetem a čtení nejrůznějších článků z celého světa. Prostřednictvím článků, které píšeme, se snažíme zprostředkovat důležité informace, které rozšíří vaše dosavadní obzory.

Rádi sbíráme informace, ke kterým přidáme i postřehy z naše života. Naší prioritou je sledovat nejnovější tredy ve všech kategoriích, sledovat vědecké pokroky a studie, které řeší důležité otázky. Mezi naše rubriky jsme zařadili zdraví, finance, kulturu a technologie.

V rubrice kultura budeme sledovat nejnovější trendy z oblastí jako jsou například street art nebo-li pouliční umění. Připravujeme články o různých technikách a způsobech, jak se člověk může kreativně vyjádřit. Dalším tématem jsou finance. V této oblasti se budeme zaměřovat na finanční produkty a budeme se snažit přiblížit jednotlivé pojmy z této oblasti, které vám můžou pomoci při výběru vhodného finančního poradce nebo půjčky.

Technika vládne svět, to že každý z nás má doma telefon nebo televizi je v naší republice více méně samozřejmostí. Jak ale propojit celé ovládání domácnosti pomocí telefonu se dozvíte například v rubrice technologie. Nejdůležitější věcí na celém světě je naše zdraví, to se nedá koupit penězi a proto musíme o naše tělo náležitě pečovat. Jak ale zjistit, které potraviny jsou pro naše tělo prospěšné nebo jak postupovat, když chceme počít dítě? Toto všechno jsou jen základní otázky na které budeme postupem času hledat odpovědi.